• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші традиції

У садочку "Кобзарик" постійно відбуваються святкові заходи, як традиційні, так і притаманні лише йому одному: «Посвята в кобзарята», «Захист назви групи». А ще дітлахи з великою радістю та захопленням щоп’ятниці спішать на казочку, яку вихователі дбайливо готують, орієнтуючись на позитивні емоції та інтереси маленьких глядачів, адже казка – це джерело моральних знань, яке легко сприймається і запам’ятовується.

Дошкільний навчальний заклад №7 гордо носить ім’я «Кобзарик», тому щороку традиційно відзначає Шевченківські дні. Діти та дорослі старанно готуються до цих свят. /Files/images/89324599_279155846402741_2907302030252965888_n.jpg

10 березня з нагоди дня народження великого Кобзаря та з метою популяризації його творчої спадщини, активізації патріотичного виховання у нашому закладі було проведено конкурс читців «Хвала і честь тобі, Тарасе!» на краще виконання віршів Т.Г.Шевченка. Захід розпочався із покладання квітів до портрета Кобзаря. На продовження свята хлопчики та дівчатка у національному одязі артистично, по дитячому щиро та проникливо декламували його поезію. Піднесений настрій створювала і святково прикрашена музична зала, що відповідала тематиці заходу.

Журі відзначили найкращі виступи дітей і нагородили їх грамотами та подяками. Директор Свириденко Ніна Михайлівна привітала усіх дітей з 206-річницею від дня народження Т.Г. Шевченка, подякувала учасникам конкурсу за активну участь, побажала їм нових перемог та творчих досягнень.

Кiлькiсть переглядiв: 360

Коментарi