• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Історія закладу

Нововолинський заклад дошкільної освіти №7 "Кобзарик"

45400 Україна, Волинська область,
м.Нововолинськ, вул.Нововолинська, 30.
Тел. (03344) 3-10-92
E-mail: Kobzaruk7@gmail.com

/Files/photogallery/732/IMG_2195.jpg

функціонує з 01.07.1991 року

Нововолинський дошкільний навчальний заклад №7 «Кобзарик» - ровесник незалежності, зданий в експлуатацію 1 липня 1991 року. (З 1 січня 2005 року наказом управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради «Про впорядкування назв і нумерацій закладів комунальної форми власності» дитяча дошкільна установа №19 була перейменована на Нововолинський дошкільний навчальний заклад №7) . Перших діток у свої стіни прийняв 1 вересня 1991 року.

«Кобзарик» - наймолодший дошкільний навчальний заклад у місті Нововолинську, розрахований на 14 груп і 330 дітей. На 1 грудня 2017 року тут функціонують 13 груп, у яких виховуються 315 дошкільнят. У садку затишно й красиво. Із групових кімнат віє радістю й казкою, адже їх інтер’єр є неповторним та оригінальним та відповідає назві групи: «Колосок», «Вишиванка», «Вербиченька», «Казка», «Грайлик», «Віночок», «Джерельце», «Берізка», «Волинянка», «Калинка», «Сонечко», «Писанка». Ці назви уособлюють символи України, обереги, багатство й красу рідного краю. Садок і кожна група мають свій гімн.

Для старших дошкільників протягом багатьох років стало доброю традицією захищати назву своєї групи «Найкращу групу маємо – її назву захищаємо».

У закладі за проектом є дві зали: музична та спортивна. У вивільнених приміщеннях облаштовані образотворча студія, екологічна світлиця, кабінети англійської мови, музичних керівників, психолого-логопедичний центр та кімната психологічного розвантаження.

Сталим колективом незмінно керує педагог з багаторічним досвідом роботи, відмінник освіти України– Свириденко Ніна Михайлівна, яка нагороджена знаком «Софія Русова».Вона не лише на високому рівні укомплектувала новобудову, а й зуміла підібрати та згуртувати творчу команду професіоналів-однодумців та уже понад чверть століття впевнено веде їх за собою. Створила сприятливий морально-психологічний мікроклімат у колективі. Вдало реалізувала профільне навчання та виховання дошкільників із сучасним програмним, методичним та дидактичним забезпеченням.

Двічі, у 2003 та 2011 роках, за результатами державної атестації дошкільний навчальний заклад №7 був атестований з відзнакою.

З перших днів роботи установи, понад 26 років, віддають свою любов дітям професіонали своєї справи, досвідчені педагоги:

Бутоліна Лариса Вікторівна

Давидюк Лариса Романівна

Дацюк Інна Аркадіївна

Левкова Лариса Олександрівна

Макарук Надія Василівна

Матвійчук Алла Петрівна

Міщук Жанна Миколаївна

Рубель Таїсія Анатоліївна

Соловко Оксана Володимирівна

Татарчук Людмила Хомівна

Франчук Євгенія Іванівна

технічні працівники:

Журавель Лариса Олексіївна

Кістенюк Наталія Анатоліївна

Костючик Тетяна Петрівна

Кучук Людмила Феодосіївна

Ланець Галина Олександрівна

Мосейчук Тетяна Анатоліївна

Смоляр Людмила Степанівна

Чорній Ніна Іванівна

Якимчук Надія Василівна

Вдало влилось у колектив нове покоління енергійних, творчих педагогів, які понад 10 років гідно підтримують традиції закладу:

Галанець Наталія Анатоліївна

Зінчук Ірина Володимирівна

Злотко Ганна Іванівна

Кожуховська Ірина Володимирівна

Куць Ірина Олександрівна

Перова Ольга Станіславівна

Приступа Лілія Євгеніївна

Скубенік Ольга Олександрівна

Скоп Людмила Прокопівна

Зі стін закладу на заслужений відпочинок пішли педагогічні працівники, які багато років віддали улюбленій справі і вихованню наймолодших:

Алєксєва Надія Василівна

Борейко Катерина Василівна

Панасюк Лариса Іванівна

Прилепа Ніна Радіонівна

Торчило Антоніна Іванівна

Харатіна Надія Йосипівна

Юзькова Ольга Володимирівна

Ярошук Ольга Володимирівна

Усі педагоги закладу є висококваліфікованими працівниками, з широким світоглядом і добрим серцем. Серед них 55% мають повну вищу освіту та понад 25 років педагогічного стажу. 8 педагогам встановлена вища кваліфікаційна категорія, 3 – І кваліфікаційна категорія і 1 – ІІ кваліфікаційна категорія. 5 педагогам присвоєно педагогічне звання «вихователь-методист», 1 – «старший вихователь», 1 – «учитель-методист». За вагомі здобутки у вихованні підростаючого покоління 1 педагог нагороджений знаком «Софія Русова», 2 –мають звання «Відмінник освіти України», 4 –нагороджені Почесними грамотами МОН України.

Колектив протягом 5 років, під час проведення міського конкурсу «Кращий навчально-виховний заклад освіти», постійно займав призові місця (І місце – 2007 р., ІІ місце – 2004-2006 рр., ІІІ місце – 2003 р. )

Кредо дошкільного закладу: "Тут - другий дім, тепло і ласку знайдеш в нім". Адже весь колектив чудово розуміє, що від належної уваги і турботи до дошкільників багато в чому залежатиме подальше життя наших вихованців, їх моральні та особистісні якості. Дитинство має бути радісним і щасливим. Вирішальним чином все залежить від умов, соціального середовища в якому зростає дитина.

Колектив протягом 5 років, під час проведення міського конкурсу «Кращий навчально-виховний заклад освіти», постійно займав призові місця (І місце – 2007 р., ІІ місце – 2004-2006 рр., ІІІ місце – 2003 р. )

Кредо дошкільного закладу: "Тут - другий дім, тепло і ласку знайдеш в нім". Адже весь колектив чудово розуміє, що від належної уваги і турботи до дошкільників багато в чому залежатиме подальше життя наших вихованців, їх моральні та особистісні якості. Дитинство має бути радісним і щасливим. Вирішальним чином все залежить від умов, соціального середовища в якому зростає дитина.

Саме тому у всіх групових кімнатах ДНЗ №7 створено такий розвивальний простір, в якому малечі цікаво, радісно, комфортно, де вони можуть розвивати власні здібності, таланти, почуваються по-домашньому.

Корекційно-розвивальну роботу з дітьми-логопатами здійснюють вчителі-логопеди Давидюк Лариса Романівна, Скубенік Ольга Олександрівна та практичний психолог Куць Ірина Олександрівна

У закладі з дня його відкриття і донині на безоплатній основі вивчається англійська мова. Вихователь Кожуховська Ірина Володимирівна у 2016 році була активним учасником Всеукраїнського фестивалю-огляду кращого досвіду роботи з вивчення англійської мови у ДНЗ «Hello, Еnglish», представивши свої відеоматеріали

Дошкільний навчальний заклад №7 носить почесну назву «Кобзарик», тому щороку березень місяць присвячується Шевченківським дням «Шевченко - наш Кобзар, а ми його Кобзарята».

Особливо насиченим був 2014 рік з нагоди святкування 200-ліття з дня народження Т.Г.Шевченка.

Традиційним у садку стало свято «Посвята в Кобзарята», на якому вихованців старших груп щорічно урочисто приймають у Кобзарята.

Одним з пріоритетних напрямків роботи закладу є розвиток художньо-творчих вмінь дітей засобами театралізованої діяльності.

Дошкільний навчальний заклад у 2014 році став переможцем І міського та дипломантом ІІ обласного етапів Всеукраїнського фестивалю дитячого театрального мистецтва.

Дружба дітей з ляльковим театром триває понад 20 років. Лялькові вистави спочатку проходили епізодично, від випадку до випадку, а уже з 1996 року щоп'ятниці казка стала постійною гостею малят. Це ляльковий театр з іграшками бі-ба-бо та драматизації у виконанні старших дошкільників. Яскравість казок вдало підкреслюють хореографічні композиції, поставлені хореографом Приступою Л.Є., яка працює на цій посаді з 1993 року.

Колектив дошкільного навчального закладу ділиться набутим досвідом роботи на міських методоб’єднаннях та семінарах завідувачів та методистів. Заклад тричі (березень 1994р.; травень 1998р.; квітень 2015р.) радо приймав учасників обласних семінарів- практикумів для інспекторів та методистів дошкільного виховання.

За 27 років роботи колектив закладу виховав та дав путівку в самостійне життя понад двом тисячам випускників. Багато з них уже привели у садок своїх дітей

Кiлькiсть переглядiв: 546

Коментарi