«Дивосвіт» - ознайомлення з природою рідного краю, формування екологічних уявлень.

/Files/images/foto_pratsvnikv/IMG_3079.jpg


Левкова Лариса Олександрівна - вихователь ЗДО №7, керівник гуртка "Дивосвіт"

В останні роки на всій планеті спостерігається проблема кількості та утилізації сміття. Україна входить в число країн з найбільш високими обсягами утворення відходів. Сміттєзвалища займають більше 160 тисяч гектарів. У ході життєдіяльності людини сміття накопичується всюди: у житлових приміщеннях, адміністративних спорудах, просто на вулицях тощо. Це створює безліч проблем : транспортування, зберігання, утилізація та ліквідація.
Викидаючи сміття, люди порушують один з основних екологічних законів – кругообіг речовин у природі. Саме тому вихователь з екологічного виховання Левкова Л.О. ставить за мету формування у дітей екологічно-грамотної і безпечної поведінки в природі. Розповідає малюкам про нашу Україну, яка вона чудова, щедра, квітуча, прекрасна, багата на ліси, озера, річки, гори і уже змалечку берегти, цінувати, охороняти її, щоб жити в красі та гармонії
Левкова Лариса Олександрівна має повну вищу педагогічну освіту, кваліфікація –вчитель географії та біології середньої школи. У дошкільному навчальному закладі №7 на посаді вихователя працює з 1991 року.
Педагог виявляє високий рівень професіоналізму, досконало володіє ефективними формами, методами організації навчально-виховного процесу. Забезпечує високу результативність своєї праці. Вміло планує і організовує роботу з формування всебічно розвиненої особистості, створює оптимальні умови для засвоєння дітьми екологічних та валеологічних знань, докладає значних зусиль при оформленні екологічної світлиці.
Педагог розробила власну систему занять з екологічного виховання, підготувала методичні рекомендації «Стежиною довкілля», «А на нашому городі», «Пошуково-дослідницька діяльність дітей дошкільного віку». Методичний доробок «Досліджуємо, вивчаємо – знання здобуваємо»
Кiлькiсть переглядiв: 128

Коментарi